Перейти до основного вмісту
 • Головна
 • Перші ластівки
 • Перші ластівки

  «Перші ластівки» — це пілотний проект Фонду енергоефективності, який розпочав свою роботу в 2018 році для тестування процедур Фонду. Для його впровадження було відібрано 15 ОСББ з усієї України (станом на сьогодні тільки 10 ОСББ продовжили роботу в проекті), що відрізняються за кількістю співвласників, площею будівель та субсидіантів. 

  Проект створений, щоб протестувати покроковий «шлях клієнта Фонду» та вдосконалити робочі процедури: від енергоаудиту до верифікації енергоефективних заходів. Відібрані учасники  «Перших ластівок» проходять всі етапи впровадження проекту, передбачені процедурами Фонду енергоефективності. 

  На відео  ниже голови ОСББ зі Львова, Новояворівська та Броварів розповідають про свої плани в рамках проекту. А також діляться власними очікування щодо результатів модернізації (2019): 

   

  Станом на 6 липня 2020 року овністю завершили роботи з модернізації та отримали грант ОСББ “Липи 2” з Новояворівська, ОСББ “Повітряна 92” зі Львова , ОСББ “Грушевського 13-А” з Броварів та ОСББ “Добробут Чугуєва” з Чугуєва, ОСББ “Стрийська 75” зі Львова, ОСББ “Наш дім 37Б” з Луцька.

   

  сх22

   

  На відео — запис навчального вебінару за участі Галини Джулай, голови ОСББ "Липи 2" та  Галини Когут, регіональної радниці IFC з підтримки Фонду ЕЕ. Спікерки розповідають про досвід впровадження заходів з енергоефективності  в багатоповерхівці за умовами проекту (2020).

   

   

   

  Відібрані учасники "Перших ластівок" проходять всі етапи впровадження проекту, передбачені процедурами Фонду енергоефективності:

  сх222